Przejdź do treści

O Nas

Przedsiębiorstwo Obsługi Importu i Exportu 'Semper’ sp. z o.o. istnieje od 1989 r. i od początku swojej działalności jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta wyrobów gumowych austriackiej firmy  SEMPERIT. Stała kontrola jakości i silnie rozwinięte działy badawcze holdingu Semperit zapewniają najwyższą jakość produktów uzyskaną przy pomocy najnowszych technologii.

Oferta Semper

Semper posiada w swojej ofercie rękawice medyczne diagnostyczne i chirurgiczne, rękawice ochronne oraz przewody hydrauliczne, węże hydrauliczne i przemysłowe. Wysokiej jakości rękawiczki lateksowe, winylowe i nitrylowe marki Protects Clinic, Sempercare oraz Sempermed są produktem docenianym przez polskich użytkowników już od ponad 20 lat!  Równie długo węże Semperflex są poddawane najtrudniejszym próbom przez polskie górnictwo.

Klienci Semper

Do grona naszych klientów należą wielkie spółki jak Kompania Węglowa S.A.,  Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Katowicki Holding Węglowy S.A., a także szpitale, kliniki i gabinety oraz odbiorcy prowadzący małe i średnie firmy.

Firma Semper wspiera także różne organizacje i przedsięwzięcia. Między innymi wysyłamy rękawiczki Fundacji Wspólnoty Burego Misia z Nowego Klinczu k. Kościerzyny i od pierwszej edycji wspieramy Piknik na Zdrowie organizowany przez Gdański Uniwersytet Medyczny.